Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость!
Воскресенье, 2018-05-27, 4:18 AM
Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход | RSS

Категории раздела

НПФ [52]
Негосударственные пенсионные фонды
Страхование [9]
Негосударственное пенсионное страхование
Банки [1]
Банки и пенсии
Общие вопросы [15]

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Каталог статей

Главная » Статьи » Негосударственное пенсионное обеспечение » НПФ

Информация о деятельности негосударственных пенсионных фондов. КНПФ "Почтовик"

Інформація про фонд               

Корпоративний недержавний пенсійний фонд "Поштовик" (далі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення. Учасниками цього фонду можуть бути виключно фізичні особи, які знаходяться в трудових відносинах з роботодавцем-засновником або роботодавцями-платниками цього фонду.

Засновник Фонду: Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку «Укрпошта»

Корпоративний недержавний пенсійний фонд "Поштовик" зареєстрований 29 січня 2008 року як фінансова установа (реєстраційний номер 12102150), про що видано свідоцтво про реєстрацію ПФ №104.

Обслуговування діяльності Фонду: З метою реалізації фундаментального принципу захисту пенсійних активів - розподілу діяльності з адміністрування, управління та зберігання активів, Радою Фонду був проведений прозорий тендер для обрання обслуговуючих компаній. Фонд обслуговують професійні учасники фінансового ринку:

Управління пенсійними активами - ТОВ "АРТА Управління Активами"

Адміністрування Фонду - ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку".

Зберігання активів Фонду - ПуАТ "Ощадний Банк України"

ТОВ "АРТА Управління Активами" входить до складу групи компаній "АРТА", які спеціалізуються на наданні фінансових послуг на ринку цінних паперів України. Важливим напрямком роботи групи є надання послуг в сфері злиття та поглинання, приватизації, реструктуризації та стратегічного консультування. Крім того, команда компанії "АРТА" має великий досвід по керуванню боргом, як в публічному, так і в приватному секторі. Компанія отримала 15 липня 2010 року від ДКЦПРФР Ліцензію АВ № 534231 на право здійснення діяльності з управління активами ІСІ та НПФ.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (ліцензія Держфінпослуг АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з не багатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування. За результатами 2006 року Національним бізнес-рейтингом ТОВ "АЦПО" визнано лідером галузі в сфері недержавного пенсійного забезпечення.

ПуАТ "Ощадбанк" – банк,  відомий кожному громадянинові України.Ощадбанк має найбільшу мережу установ - понад 6000, тут працює майже чверть банківського персоналу України.Ощадбанк - єдиний банк, який у відповідності до Закону України „Про банки і банківську діяльність” має державну гарантію по вкладах населення.

Реквізити фонду          

Україна, 01001, м. Київ, вулиця Хрещатик, 22

Телефон: +380 (44) 537-66-57

Факс: +380 (44) 537-66-58

Код ЄДРПОУ 35530567

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ПФ № 104 від 29.01.2008 реєстраційний №12102150

Поточний рахунок № 26501301938 у АТ "Ощадбанк" м. Київ, МФО 300465,  Код ЄДРПОУ 00032129

Засновник        

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.

Діяльність УДППЗ «Укрпошта» регламентується Законом України «Про поштовий зв’язок» від 4 жовтня 2001 року, іншими Законами України, а також нормативними актами Всесвітнього поштового союзу, членом якого Україна стала у 1947 році.

Укрпошта функціонує як самостійна господарська одиниця з 1994 року. Коли було утворено Українське об’єднання поштового зв’язку «Укрпошта», яке в липні 1998 року реорганізовано в нині діюче УДППЗ «Укрпошта» згідно з Програмою реструктуризації Укрпошти, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 04.01.98 за №1 .

Укрпошта сьогодні – це:

- понад 50 видів різноманітних послуг;

- понад 15 000 відділень поштового зв’язку (з них понад 11 000 – у сільській місцевості), які надають послуги населенню на всій території України;

- близько 110 тис. ініціативних, кваліфікованих, сумлінних працівників, завжди готові допомогти клієнтам;

безпосередня доставка пошти майже до 15 млн абонентських поштових скриньок;

прямий поштовий обмін із 72 країнами світу;

37 магістральних автомобільних маршрутів завдовжки понад 29,4 тис. км та 3 авіаційні маршрути діють для перевезення пошти та друкованих видань;

- щорічне розповсюджується понад мільярда примірників періодичних друкованих видань, пересилаються сотні мільйонів одиниць письмової кореспонденції, здійснюються десятки мільйонів поштових переказів.

- річний випуск близько 80 сюжетів художніх та стандартних поштових марок; понад 200 сюжетів художніх маркованих та немаркованих конвертів; понад 120 сюжетів художніх маркованих та немаркованих карток.

- Забезпечують виконання цієї роботи філіали підприємства (обласні, міські та спеціалізовані дирекції).

Компанії, що обслуговують КНПФ "Поштовик"         

Адміністратор фонду – ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку"

 

04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 40

Телефон: +380 (44) 537-66-57

Факс: +380 (44) 537-66-57

Електронна пошта: info@acpo.com.ua

Компанія з управління активами фонду – ТОВ "АРТА Управління Активами"

 

Україна, 01001, Київ, пров. Музейний, 4

Телефон: +380 (44) 490-70-26

Факс: +380 (44) 490-70-27

Електронна пошта: research@arta-invest.com

Зберігач фонду – ПуАТ "Державний ощадний банк України"

 

Україна, м Київ вул. Госпітальна, 12-Г

Телефон: +380 (44) 247-85-91

Факс: +380 (44) 247-85-59

ПЕНСІЙНА СХЕМА  «Універсальна»

1. Види та умови здійснення пенсійних виплат

1.1. Відповідно до законодавства України про недержавне пенсійне забезпечення учасники Корпоративного недержавного пенсійного фонду «Поштовик» (далі - Фонд) можуть отримувати наступні види пенсійних виплат:

пенсія на визначений строк;

одноразова пенсійна виплата.

1.2. Пенсійні виплати здійснюються у грошовій формі в національній валюті України.

1.3. Пенсійний вік, після досягнення якого учасник має право на отримання пенсійної виплати, визначається за заявою учасника Фонду, крім випадків, коли пенсійний вік визначається пенсійним контрактом відповідно до чинного законодавства України, що встановлює обов’язковість відрахувань на недержавне пенсійне забезпечення для окремих категорій громадян. Форма заяви встановлюється Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

1.4. Пенсійний вік може бути меншим або більшим від віку, який надає право на пенсію за загальнообов’язковим державним пенсійним страхуванням, але не більше ніж на 10 років.

1.5. Учасник Фонду подає адміністратору Фонду заяву, де визначається дата настання його пенсійного віку, не пізніше ніж за два місяці до настання віку, визначеного учасником.

У заяві учасник Фонду також зазначає вид обраної ним пенсійної виплати.

1.6. Учасник Фонду має право змінити визначений ним пенсійний вік шляхом подання про це заяви адміністратору не пізніше ніж за 15 робочих днів до настання раніше визначеного ним пенсійного віку.

1.7. Після набуття учасником Фонду права на отримання пенсії по інвалідності за загальнообов’язковим державним пенсійним страхуванням він має право визначити свій пенсійний вік раніше, ніж це передбачено чинним законодавством України. У цьому випадку учасник Фонду подає письмову заяву адміністратору Фонду та документи, що підтверджують його право на отримання пенсії по інвалідності.

1.8. Відмова або затримка в здійсненні пенсійних виплат забороняється, крім випадків, передбачених законодавством України про недержавне пенсійне забезпечення.

1.9. Пенсійні виплати з Фонду здійснюються незалежно від отримання виплат за  загальнообов’язковим державним  пенсійним страхуванням або з інших джерел.

1.10. Пенсія на визначений строк та умови її здійснення.

1.10.1.Виплата пенсії на визначений строк здійснюється адміністратором Фонду:

за бажанням учасника Фонду, який має право на отримання пенсійних виплат, відповідно до його заяви;

на вимогу учасника Фонду (з дня виникнення у нього права згідно з умовами пенсійного контракту на страхування довічної пенсії, якщо придбання довічного ануїтету може негативно вплинути на розмір пенсійних виплат);

за умови:

досягнення пенсійного віку, визначеного у заяві учасника Фонду та з урахуванням вимог чинного законодавства України і положень статуту Фонду;

достатності розміру пенсійних коштів, що обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника Фонду, відповідно до мінімального розміру суми пенсійних накопичень, який встановлює Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України, на дату настання пенсійного віку.

1.11. Одноразова пенсійна виплата та умови її здійснення.

1.11.1. Пенсійна виплата може здійснюватися адміністратором Фонду одноразово на вимогу учасника Фонду у разі:

медично підтвердженого критичного стану здоров’я (онкозахворювання, інсульт, тощо) або настання інвалідності учасника Фонду;

сума, належних учаснику Фонду пенсійних коштів, не досягає мінімального розміру суми пенсійних накопичень, встановленого Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України, на дату настання пенсійного віку;

виїзду учасника Фонду на постійне проживання за межі України.

1.11.2. Пенсійна виплата здійснюється одноразово спадкоємцям учасника Фонду адміністратором Фонду у випадку смерті учасника Фонду як в період накопичення пенсійних коштів, так і в період виплати пенсії на визначений строк.

1.12. Довічна пенсія та умови її здійснення.

1.12.1. Учасник Фонду набуває права на укладення договору страхування довічної пенсії у разі:

досягнення пенсійного віку, визначеного у заяві учасника Фонду або відповідно до пенсійного контракту з урахуванням вимог чинного законодавства України і положень статуту Фонду;

достатності розміру пенсійних коштів, що обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника Фонду, відповідно до мінімального розміру суми пенсійних накопичень, який встановлює Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України, на дату настання пенсійного віку.

1.12.2.  Довічна пенсія (довічний ануїтет) виплачується учаснику Фонду страховою організацією, з якою учасник уклав договір страхування довічної пенсії, за рахунок грошових коштів накопичених на індивідуальному пенсійному рахунку учасника Фонду та перерахованих з Фонду страховій організації.

2. Порядок визначення розміру пенсійних виплат

2.1. Порядок визначення розміру пенсії на визначений строк.

2.1.1. Розрахунок розміру пенсії на визначений строк проводиться згідно з методикою, затвердженою Державною комісією регулювання ринків фінансових послуг України, а саме:

Sr = B/n , де

B - розмір чергової пенсійної виплати, що нарахована учаснику фонду;

n -  кількість пенсійних виплат,  що залишилися до закінчення загального строку виплати пенсії;

Sr -   вартість   пенсійних   коштів,   що  обліковуються  на індивідуальному рахунку  учасника  на  дату  розрахунку  пенсійної виплати.

2.1.2. Розрахунок розміру пенсії на визначений строк здійснюється виходячи з:

суми пенсійних коштів, що обліковується на індивідуальному пенсійному рахунку учасника Фонду, на день настання пенсійного віку учасника Фонду, визначеного відповідною заявою;

строку, протягом якого сплачується пенсія на визначений строк;

періодичності виплат пенсії на визначений строк.

2.1.3. На початок кожного року адміністратор Фонду здійснює перерахунок розміру пенсії на визначений строк відповідно до фактичного відсотка доходності інвестування.

2.2. Порядок визначення розміру пенсії, що здійснюється одноразово.

2.2.1. Розрахунок розміру пенсії, яка здійснюється одноразово проводиться адміністратором Фонду в порядку, встановленому Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України, виходячи із суми пенсійних коштів, які обліковуються на індивідуальному рахунку на день подання заяви для отримання такої виплати.

2.3. Порядок визначення розміру належних учаснику пенсійних коштів, що перераховуються до страхової організації.

2.3.1. Адміністратор Фонду на підставі заяви учасника Фонду, виходячи із суми, облікованої на індивідуальному пенсійному рахунку учасника на день настання визначеного ним пенсійного віку, визначає розмір належних учаснику Фонду пенсійних коштів, що підлягають перерахуванню страховій організації, в порядку, встановленому Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

3. Строк, протягом якого здійснюються пенсійні виплати

3.1. Строк, протягом якого здійснюються пенсійні виплати на визначений строк.

3.1.1. Тривалість пенсії на визначений строк встановлюється договором про виплату пенсії на визначений строк, але вона повинна бути не менше ніж 10 років від початку здійснення першої виплати.

3.1.2.  Учасник Фонду має право вибрати будь-який строк виплати пенсії на визначений строк, але не менше 10 років.

3.1.3.  Перша виплата пенсії на визначений строк здійснюється протягом 45 робочих днів з дня досягнення учасником Фонду пенсійного віку.

3.2.  Строк, протягом якого здійснюється виплата пенсії одноразово.

3.2.1.  Пенсійна виплата, що здійснюється одноразово, сплачується адміністратором Фонду:

у разі медично підтвердженого критичного стану здоров’я (онкозахворювання, інсульт тощо), настання інвалідності учасника Фонду або виїзду учасника Фонду на постійне проживання за межі України — протягом п’яти робочих днів після отримання від учасника Фонду або його спадкоємців заяви та необхідних документів, що підтверджують його право на отримання цієї пенсійної виплати;

у разі, якщо сума належних учаснику Фонду пенсійних коштів не досягає мінімального розміру суми пенсійних накопичень, встановленого Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України, на дату настання пенсійного віку — протягом п’яти робочих днів з дати настання пенсійного віку, визначеного відповідно до заяви, про яку йдеться в п. 1.5.

3.3. Строк, протягом якого адміністратор перераховує страховій організації пенсійні кошти учасника Фонду.

3.3.1. На підставі заяви учасника Фонду адміністратор перераховує відповідній страховій організації пенсійні кошти учасника протягом п’яти робочих днів після отримання заяви.

4. Порядок здійснення пенсійних виплат

4.1. Порядок здійснення виплати пенсії на визначений строк.

4.1.1.  Згідно з вибором учасника Фонду пенсія на визначений строк може сплачуватися щомісяця, щоквартально або з іншою періодичністю, передбаченою договором про виплату пенсії на визначений строк.

4.2. Порядок здійснення одноразової пенсійної виплати.

4.2.1. Пенсійна виплата, що здійснюється одноразово, за бажанням учасника Фонду або на вимогу спадкоємців учасника Фонду сплачується:

переказом коштів на поточний рахунок учасника банку;

поштовим переказом;

в іншій формі, визначеній в заяві учасника про виплату пенсії, що здійснюється одноразово.

4.3. Порядок сплати довічної пенсії.

4.3.1. Порядок і строки сплати довічної пенсії встановлюється в договорі страхування довічної пенсії, укладеному зі страховою компанією.

5. Порядок та строки сплати пенсійних внесків

5.1. Пенсійні внески за цією схемою сплачуються вкладником-юридичною особою та вкладником-фізичною особою виключно у безготівковій формі шляхом перерахування суми пенсійних внесків на рахунок Фонду у зберігача.

5.2. Пенсійні внески сплачуються лише у національній валюті України.

5.3. У разі укладання договору страхування ризику настання інвалідності або смерті учасника Фонду, розмір страхового внеску та порядок його сплати визначається пенсійним контрактом.

5.4. Розмір, період, порядок, строки та термін сплати пенсійних внесків визначаються вкладником Фонду в пенсійному контракті.

5.5. Максимальний розмір пенсійного внеску не обмежується.

5.6. Максимальний період накопичення не обмежується.

5.7. Періодичність внесення пенсійних внесків може бути наступною:

 щомісяця;

 щоквартально;

 іншою, за домовленістю сторін.

5.8. Перший пенсійний внесок сплачується вкладником з дати вказаної в пенсійному контракті.

5.9. Вкладник Фонду може збільшувати розмір пенсійних внесків відповідно до умов, встановлених пенсійним контрактом.

5.10. Зміна розміру, періоду, строків та терміну сплати пенсійних внесків здійснюється в порядку, встановленому пенсійним контрактом.

6. Умови та порядок участі в пенсійній схемі

6.1. Учасником Фонду за пенсійною схемою є фізична особа, на користь якої сплачуються пенсійні внески до недержавного Фонду і яка має право або набуде право на одержання пенсійних виплат з Фонду.

6.2. Участь у Фонді здійснюється на підставі пенсійних внесків або пенсійних виплат відповідно до пенсійного контракту або договору про виплату пенсії на визначений строк, які укладено  з адміністратором Фонду.

6.3. Учасниками Фонду за пенсійною схемою можуть бути:

6.3.1. Особи, які перебувають у трудових відносинах з засновниками та роботодавцями-платниками цього Фонду та, на користь яких сплачуються пенсійні внески від їх роботодавців-вкладників.

6.3.2. Особи, які перебувають у трудових відносинах з засновниками та роботодавцями-платниками цього Фонду та сплачують пенсійні внески на свою користь.

6.3.3. Особи,  які перебувають (перебували) у трудових відносинах з засновниками та роботодавцями-платниками цього Фонду та уклали договір на виплату пенсії на визначений строк.

6.4. Після укладення першого за часом пенсійного контракту або договору про виплату пенсії на визначений строк протягом трьох днів учаснику Фонду відкривається індивідуальний пенсійний рахунок в системі персоніфікованого обліку учасників Фонду.

6.5. Початком недержавного пенсійного забезпечення у Фонді є дата надходження першого пенсійного внеску на індивідуальний пенсійний рахунок учасника Фонду.

7. Вкладник Фонду за пенсійною схемою

7.1. Вкладник Фонду за пенсійною схемою є особа, яка сплачує пенсійні внески на користь учасника (учасників) Фонду шляхом перерахування коштів до Фонду відповідно до вимог чинного законодавства України про недержавне пенсійне забезпечення, цієї пенсійної схеми та пенсійного контракту.

7.2. Вкладниками Фонду за пенсійною схемою можуть бути:

засновники та роботодавці-платники, які уклали пенсійні контракти на користь осіб, що перебувають у трудових відносинах із засновником та роботодавцем – платником.

особи, що перебувають у трудових відносинах із засновником та роботодавцем – платником та які уклали пенсійний контракт на свою користь.

8. Права та обов’язки вкладника за пенсійною схемою

8.1. Вкладник Фонду має право вільного вибору пенсійної схеми, а також на зміну пенсійної схеми, але не частіше одного разу на 6 місяців.

8.2. Вкладник Фонду – юридична особа має право припинити сплату пенсійних внесків на користь учасника, з яким він розірвав трудові відносини та в інших випадках, визначених чинним законодавством.

8.3. Вкладник Фонду – юридична особа має право прийняти рішення щодо тимчасового припинення сплати пенсійних внесків на користь своїх працівників на період до одного року.

8.4. Вкладник Фонду зобов’язаний:

виконувати вимоги та умови, передбачені пенсійним контрактом та пенсійною схемою;

забезпечувати вільний доступ своїх працівників до участі у Фонді;

надавати необхідну інформацію для ведення персоніфікованого обліку учасників Фонду;

у випадку зміни відомостей про вкладника або ідентифікаційних даних учасників Фонду письмово повідомити Фонд протягом 15 календарних днів;

у разі виходу зі складу засновників або роботодавців платників сплатити пенсійні внески за пенсійним контрактом до дня попередження про вихід;

у разі припинення з  особою, що перебуває у трудових відносинах із засновником, роботодавцем-платником та є учасником Фонду, трудових відносин згідно з пунктом 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України фінансувати витрати на переведення пенсійних коштів учасника до іншого Фонду, страхової організації або на пенсійний депозитний рахунок банку

відшкодувати учаснику Фонду або Фонду збитки, завдані внаслідок порушення вкладником умов пенсійного контракту та законодавства України про недержавне пенсійне забезпечення.

9. Учасник Фонду за пенсійною схемою

9.1. Учасником Фонду за пенсійною схемою є фізична особа, на користь якої сплачуються пенсійні внески до недержавного Фонду і яка має право або набуде право на одержання пенсійних виплат з Фонду.

9.2. Учасниками Фонду за пенсійною схемою є виключно фізичні особи, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з роботодавцями-засновниками та роботодавцями-платниками цього Фонду.

9.3. Особи, які отримують пенсійні виплати із Фонду, залишаються учасниками Фонду на підставі договору про виплату пенсії на визначений строк до дати припинення цього договору.

10. Права та обов’язки учасника Фонду за пенсійною схемою

10.1.  Накопичені пенсійні кошти в розмірі суми пенсійних внесків, що сплачені  на користь учасника Фонду, та розподіленого на його користь прибутку (збитку) Фонду, є власністю учасника Фонду, якою він розпоряджається згідно законодавства.

10.2.  Учасник Фонду має право самостійно сплачувати додаткові пенсійні внески на свою користь без обмежень, уклавши пенсійний контракт з адміністратором Фонду, і набути статус вкладника.

10.3.  Учасник Фонду має право вимагати надання інформації про стан його індивідуального пенсійного рахунку за плату, розмір якої встановлено відповідно до тарифів адміністратора Фонду та зазначено у договорі про здійснення адміністрування Фонду.

10.4.  Учасник Фонду має право один раз на початку кожного року отримувати безоплатну інформацію про стан його індивідуального пенсійного рахунку.

10.5.  У разі смерті учасника Фонду особі, яка має право на отримання належної їй суми пенсійних коштів, безоплатно надається інформація про стан індивідуального пенсійного рахунку учасника Фонду на день смерті учасника Фонду.

10.6.  Учасник Фонду має право змінити визначений ним пенсійний вік шляхом подання про це заяви адміністратору не пізніше ніж за 15 робочих днів до настання визначеного ним пенсійного віку.

10.7.  Учасник Фонду має право оскаржити дії Фонду та адміністратора Фонду, пов’язані з наданням недержавного пенсійного забезпечення, до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України або до суду у разі порушення ними норм законодавства України.

10.8.  Протягом періоду виплати пенсії на визначений строк учасник Фонду у будь-який час має право:

перейти до іншого Фонду  з метою подальшого отримання пенсії обраного виду;

укласти із страховою організацією договір страхування довічної пенсії з оплатою такого договору за рахунок пенсійних коштів, які обліковуються на його індивідуальному пенсійному рахунку у Фонді.

10.9.  Учасник Фонду зобов’язаний дотримуватися вимог, визначених цією пенсійною схемою.

10.10. У разі припинення трудових відносин з засновником або роботодавцем – платником Фонду учасник зобов’язаний розірвати пенсійний контракт з Фондом, укладений ним на свою користь, та може укласти новий пенсійний контракт з адміністратором будь-якого іншого Фонду, або укласти договір зі страховою організацією, або відкрити в банку пенсійний депозитний рахунок.

10.11. Учасник Фонду зобов’язаний повідомляти адміністратора Фонду про зміну адреси або інші обставини, які суттєво впливають на виконання умов пенсійного контракту або договору про виплату пенсії на визначений строк.

Показники діяльності фонду станом на 31.07.2012

 Чиста вартість активів фонду (тис. грн.)                                             189,81

Чиста вартість одиниці пенсійних внесків (грн.)                           1,1887

Кількість учасників фонду                                                                        20

Загальна сума пенсійних внесків (тис. грн.)                                    168,40

Загальна сума пенсійних виплат (тис. грн.)                                     0,00

Категория: НПФ | Добавил: Mother_Hobbit (2012-08-20)
Просмотров: 542 | Теги: негосударственная пенсия, негосударственный пенсионный фонд П, корпоративный фонд Почтовик | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]