Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость!
Четверг, 2024-04-25, 1:15 PM
Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход | RSS

Категории раздела

НПФ [52]
Негосударственные пенсионные фонды
Страхование [9]
Негосударственное пенсионное страхование
Банки [1]
Банки и пенсии
Общие вопросы [15]

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Каталог статей

Главная » Статьи » Негосударственное пенсионное обеспечение » НПФ

Информация о деятельности негосударственных пенсионных фондов. ОНПФ "АРТА"

Інформація про Фонд  

                  

 Відкритий недержавний пенсійний фонд "АРТА" (далі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення. Учасниками цього фонду можуть бути будь-які фізичні особи. Фондом зареєстровано три пенсійні схеми, які передбачають можливість здійснення внесків роботодавцями на користь найманих працівників, фізичними особами на власну користь та фізичними особами на користь своїх родичів.

Фонд був заснований 29 червня 2005р року рішенням засновника - ТОВ "АРТА Інвестиційні Партнери". Основною метою створення Фонду є провадження діяльності з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів з метою подальшого їх інвестування для отримання доходу на користь учасників Фонду та здійснення пенсійних виплат.

 Непідприємницьке товариство "Відкритий недержавний пенсійний фонд "АРТА"

зареєстрований 30 листопада 2006 року як фінансова установа (реєстраційний номер 12101864), про що видано свідоцтво про реєстрацію ПФ № 84.

 Вкладниками Фонду можуть бути будь-які юридичні або фізичні особи.

 Обслуговування діяльності Фонду: Фонд обслуговують професійні учасники фінансового ринку, які мають значний досвід роботи з пенсійними та інвестиційними фондами:

Управління пенсійними активами - ТОВ "АРТА Управління Активами"

Адміністрування Фонду - ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку".

Зберігання активів Фонду - АТ "ОТП Банк".

 

ТОВ "АРТА Управління Активами" входить до складу групи компаній "АРТА", які спеціалізуються на наданні фінансових послуг на ринку цінних паперів України. Важливим напрямком роботи групи є надання послуг в сфері злиття та поглинання, приватизації, реструктуризації та стратегічного консультування. Крім того, команда компанії "АРТА" має великий досвід по керуванню боргом, як в публічному, так і в приватному секторі. Компанія отримала 15 липня 2010 року від ДКЦПРФР Ліцензію АВ № 534231 на право здійснення діяльності з управління активами ІСІ та НПФ.

 

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (Ліцензія Держфінпослуг АБ № 115988 від 14.08.2008 р.)- компанія, заснована в 2004 році міжнародною ІТ-компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших компаній сектору, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні ТОВ "АЦПО" є одним з не багатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування. За результатами 2006 року Національним бізнес-рейтингом ТОВ "АЦПО" визнано лідером галузі в сфері недержавного пенсійного забезпечення.

 

АТ "ОТП Банк" (Ліцензія ДКЦПФР АВ № 470725 від 07.10.2007 р. на право здійснення депозитарної діяльності зберігача цінних паперів) - є дочірнім банком ОТР Bank Plc. - найбільшої фінансової установи Угорщини, яку добре знають у Європі. ОТР Bank є лідером в Центральній та Східній Європі, а також однією з найбільш прибуткових фінансово-кредитних установ.

 

Реквізити

01001, Україна, м. Київ, пров. Музейний, буд. 4

Код ЄДРПОУ 33598424

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ПФ № 84 від 30.11.2006 р. реєстраційний № 12101864

Поточний рахунок № 26501201312968 в АТ "ОТП Банк", м. Київ, МФО 300528

 

Засновники фонду             

ТОВ "АРТА Інвестиційні Партнери" Компанія є ядром групи компаній "АРТА", яка спеціалізується на наданні послуг в сфері зливань та поглинань, приватизації, реструктуризації та стратегічного консультування. Крім того, фахівці групи компаній мають значний досвід з управління боргом як в публічному, так і в приватному секторі. Надійним підґрунтям розвитку компанії є команда спеціалістів, чиї професійні навички, знання та зв'язки дозволяють найкращим чином вибудовувати ефективну роботу з клієнтами. Особистий потенціал та тісне співробітництво з провідними іноземними інвестиційними компаніями і банками дають можливість групі компаній "АРТА" використовувати передовий досвід і широкі ресурси в реалізації проектів та впроваджувати світові "ноу-хау" в області фінансових технологій.

 

Свідоцтвом унікального професійного досвіду команди "АРТА", її високої репутації в колі української фінансової еліти іта іноземних партнерів є участь в успішно реалізованих крупних проектах в сфері боргового управління та корпоративних фінансів, зокрема:

 

Співробітництво з НАК "Нафтогаз України" в якості фінансового радника з ключових питань фінансової діяльності компанії (2002-2004 рр.), в тому числі:

залучення зовнішнього кредитного фінансування в розмірі 275 млн. доларів США;

супроводження процесу отримання міжнародного кредитного рейтингу;

організація випуску єврооблігацій "Нафтогазу України" на суму 500 млн. доларів США;

випуск корпоративних облігацій ДАТ "Чорноморнафтогаз". Об'єм емісії 90 млн. грн.;

Випуск корпоративних облігацій ДАЕК "Енергоатом" на суму 430 млн. грн.;

Випуск корпоративних облігацій Південно-Західної залізниці на суму 430 млн. грн.;

Супроводження процесу отримання міжнародного кредитного рейтингу містом Харків;

Випуск муніципальних облігацій міста Харків на суму 100 млн. грн.

 

Рада фонду              

Голова Ради фонду – Карпова Алла Олександрівна, генеральний директор ТОВ "АРТА Інвестиційні партнери".

Секретар Ради фонду – Кабальнов Гліб Олександрович, генеральний директор ТОВ "АРТА Управління активами"

Член Ради фонду – Применко Лариса Миколаївна, головний аналітик ТОВ "АРТА Цінні папери".

Член Ради фонду – Хромаєв Тимур Заурбекович, Генеральний директор ТОВ "АРТА Цінні папери"

Член Ради фонду – Сіренко Олександр Валерійович, провідний фахівець-організатор торгівлі на ринку цінних паперів ТОВ "АРТА Цінні папери".

 

Компанії, що обслуговують фонд                     

Адміністратор фонду – ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку"

 

Директор - Бурков Юрій Юрійович.

 

Договір про адміністрування пенсійного фонду № 10 від 15.01.2007 р.

Ліцензія на провадження діяльності з адміністрування пенсійних фондів серія АБ № 115988; видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг 14.08.2008 р.; діє з 07.02.2008 р., безстрокова.

 

Код ЄДРПОУ: 33193408

04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 40

Телефон: +380 (44) 537-66-57

Факс: +380 (44) 537-66-57

Електронна пошта: info@acpo.com.ua

 

Компанія з управління активами фонду – ТОВ "АРТА Управління Активами"

 

Генеральний директор – Кабальнов Гліб Олександрович.

 

Договір про управління активами пенсійного фонду № 2 від 15.01.2007 р.

Ліцензія на провадження діяльності з управління активами недержавних пенсійних фондів серія АВ № 534231, видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 15.07.2010 р., діє до 15.07.2015 р.

 

Код ЄДРПОУ: 33546842

Україна, 01001, Київ, пров. Музейний, 4

Телефон: +380 (44) 490-70-26

Факс: +380 (44) 490-70-27

Електронна пошта: research@arta-invest.com

 

Зберігач фонду – АТ "ОТП Банк"

 

Голова правління – Зінков Дмитро Володимирович.

 

Договір про обслуговування пенсійного фонду зберігачем № НПФ/06 від 02.04.2007 р.

Ліцензія на право здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльності по випуску та обігу цінних паперів; депозитарної діяльності зберігача цінних паперів серія АВ №470725 видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 09.07.2009 р., діє до 07.10.2012 р.

 

Код ЄДРПОУ: 21685166

04070, м. Київ, вул.. Жилянська, 43

Телефон: +380 (44) 490-05-64

Факс: +380 (44) 490-05-01

Електронна пошта: office@otpbank.com.ua

 

Пенсійні схеми                   

ПЕНСІЙНА СХЕМА

«РОБОТОДАВЕЦЬ»

 

1. Умови та порядок участі у пенсійній схемі

 

Вкладниками за цією пенсійною схемою є юридичні особи, які перераховують, пенсійні внески до Фонду за власні кошти на користь учасників Фонду відповідно до умов пенсійної схеми та пенсійного контракту.

Підставою для участі учасника та вкладника Фонду у даній пенсійній схемі є пенсійний контракт.

Пенсійний контракт укладається адміністратором Фонду від імені Фонду з вкладником, який сплачує внески на користь учасника Фонду.

Назва пенсійної схеми обов’язково зазначається вкладником Фонду в пенсійному контракті.

Пенсійна схема є невід’ємною частиною пенсійного контракту, а умови та порядок пенсійного забезпечення, викладені в ній є обов’язковими для виконання сторонами пенсійного контракту.

 

2. Порядок сплати пенсійних внесків

Пенсійні внески за цією схемою сплачуються вкладником Фонду, який є юридичною особою, виключно у безготівковій формі шляхом перерахування суми пенсійних внесків на рахунок Фонду у зберігача.

Пенсійні внески сплачуються лише у національній валюті України, а у випадках, передбачених законодавством України, в іноземній валюті за офіційним обмінним курсом Національного банку України, що діяв на момент сплати пенсійного внеску.

Сплата пенсійних внесків може здійснюватись один раз на місяць, один раз у квартал, один раз у півріччя або раз на рік. Періодичність сплати пенсійних внесків визначається вкладником у пенсійному контракті.

Сплачені пенсійні внески вкладника обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника, на користь якого робились ці внески.

 

3. Розмір пенсійних внесків

Вкладник Фонду самостійно визначає розмір пенсійних внесків та зазначає його у пенсійному контракті.

Радою Фонду може бути встановлений мінімальний розмір пенсійних внесків у розмірі 10 відсотків мінімальної заробітної плати у розрахунку на один місяць.

Максимальний розмір пенсійних внесків не обмежується.

 

Вкладник, який сплачує пенсійні внески на користь учасників Фонду, може:

1) встановлювати однаковий відсоток нарахувань у вигляді пенсійних внесків на користь учасників до суми їх заробітної плати;

2) застосовувати диференційовані розміри пенсійних внесків.

 

Диференціація розмірів внесків може бути встановлена за:

1) віком учасників;

2) стажем роботи працівників на підприємстві;

3) за віком та за стажем роботи одночасно.

 

Тривалість строку сплати пенсійних внесків на користь учасника Фонду визначається строком, починаючи з дня внесення першого пенсійного внеску до закінчення дії укладеного пенсійного контракту, за яким робляться такі пенсійні внески.

Обрані вкладником порядок та умови сплати пенсійних внесків відображаються у пенсійному контракті.

Розмір та періодичність сплати пенсійних внесків можуть бути змінені за ініціативою вкладника Фонду шляхом внесення змін до пенсійного контракту.

 

4. Види та підстави пенсійних виплат

 

Пенсійні виплати здійснюються на користь учасника чи його спадкоємців у грошовій формі за рахунок грошових коштів, які накопичені у Фонді та обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника, за умови набуття права на недержавну (додаткову) пенсію відповідно до діючого законодавства України.

 

Фонд відповідно до законодавства здійснює такі види пенсійних виплат:

1) пенсія на визначений строк;

2) одноразова пенсійна виплата.

 

Пенсія на визначений строк та одноразова пенсійна виплата виплачуються учаснику адміністратором Фонду від імені Фонду.

 

Підставами для здійснення Фондом пенсійних виплат може бути:

1) досягнення учасником пенсійного віку, визначеного ним у заяві про пенсійні виплати;

2) визнання учасника інвалідом;

3) медично підтверджений критичний стан здоров’я (онкозахворювання, інсульт тощо) учасника;

4) виїзд учасника на постійне проживання за межі України;

5) смерть учасника.

 

Пенсійний вік, після досягнення якого учасник має право на отримання пенсійної виплати, визначається за заявою учасника встановленого зразка, яка подається адміністратору Фонду не пізніше ніж за два місяці до настання пенсійного віку, визначеного учасником.

Пенсійний вік, що визначається учасником, може бути меншим або більшим від пенсійного віку, який дає право на пенсію за загальнообов’язковим державним пенсійним страхуванням, не більше ніж на 10 років, якщо інше не визначено законами.

Учасник має право змінити визначений ним пенсійний вік шляхом подання про це заяви адміністратору Фонду не пізніше ніж за 15 робочих днів до настання визначеного ним пенсійного віку.

У разі набуття учасником права на отримання пенсії по інвалідності за системою загальнообов’язкового державного пенсійного страхування учасник має право визначити свій пенсійний вік після настання інвалідності без урахування обмежень, зазначених в абзаці 6 пункту 4, та подає відповідну заяву адміністратору.

У разі отримання медичного підтвердження про критичний стан учасника Фонду, учасник має право отримати одноразову виплату.

У разі смерті учасника пенсійна виплата здійснюється його спадкоємцям.

 

5. Пенсія на визначений строк

 

Виплата пенсії на визначений строк здійснюється адміністратором Фонду:

1) за бажанням учасника, який має право на отримання пенсійних виплат відповідно до його заяви;

2) на вимогу учасника (з дня виникнення у нього права згідно з умовами пенсійного контракту на страхування довічної пенсії, якщо придбання довічного ануїтету може негативно вплинути на розмір пенсійних виплат).

 

Пенсія на визначений строк розраховується виходячи із строку не менш як десять років від початку здійснення першої виплати.

У разі прийняття учасником рішення про виплату пенсії на визначений строк Фондом, учасник подає заяву адміністратору Фонду встановленого зразка, де вказує:

1) строк пенсійних виплат, протягом якого Фонд виплачує учаснику пенсію на визначений строк, але не менше ніж десять років;

2) періодичність пенсійних виплат;

3) форму отримання пенсійних виплат.

Заява на пенсійні виплати подається учасником адміністратору Фонду не пізніше ніж за два місяці до настання пенсійного віку, визначеного учасником.

При оформлені договору про виплату пенсії на визначений строк учасник зобов’язаний надати адміністратору такі документи:

1) паспорт чи інший документ, який підтверджує особу учасника, який має право на пенсійні виплати відповідно до законодавства України;

2) документ, який підтверджує право учасника на пенсійні виплати відповідно до законодавства України. 

Виплата пенсії на визначений строк починається не пізніше 45 робочих днів з дня досягнення учасником пенсійного віку, визначеного в його заяві.

Виплата пенсії на визначений строк може здійснюватися з такою періодичністю:

1) щомісячно;

2) щоквартально;

3) один раз на шість місяців;

4) щорічно.

Виплата пенсії на визначений строк здійснюється адміністратором Фонду в грошовій формі шляхом перерахування коштів на рахунок учасника у банку або поштовим переказом за бажанням учасника. Умови та періодичність виплати пенсії на визначений визначаються у договорі про виплату пенсії на визначений строк.

Учасник може змінити періодичність та форму здійснення пенсійних внесків, але не частіше, ніж один раз на рік. Про зміну періодичності та форми здійснення пенсійних внесків учасник повідомляє адміністратора Фонду за 30 днів до дати такої зміни.

За підсумками фінансового року Фонд щорічно проводить перерахунок розміру пенсії на визначений строк, що підлягає виплаті учаснику.

Розмір пенсійних виплат на визначений строк, що здійснюються Фондом, визначається з урахуванням:

1) пенсійних коштів, облікованих на індивідуальному пенсійному рахунку учасника, на день призначення пенсії на визначений строк;

2) величини інвестиційного прибутку (збитку), який отримується протягом строку виплати пенсії на визначений строк;

3) тривалості та періодичності пенсійних виплат, визначених учасником,

та розраховується за методикою, затвердженою Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг.

 

6. Одноразова пенсійна виплата

 

Одноразова пенсійна виплата може здійснюватися Фондом у разі:

1) медично підтвердженого критичного стану здоров’я (онкозахворювання, інсульт тощо) або настання інвалідності учасника;

2) коли сума належних учаснику пенсійних коштів на дату настання пенсійного віку учасника Фонду не досягає мінімального розміру пенсійних накопичень, встановлених Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України;

3) виїзду учасника на постійне місце проживання за межі України;

4) смерті учасника.

 

Пенсійна виплата, що здійснюється одноразово, визначається виходячи із суми пенсійних коштів, які обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника на день подання заяви на отримання такої виплати.

Пенсійна виплата, що здійснюється одноразово, провадиться одним платежем або декількома в залежності від бажання учасника, визначеного у заяві, та вимог чинного законодавства, протягом п’яти робочих днів після отримання відповідної заяви та таких документів:

1) паспорт чи інший документ, який посвідчує особу учасника або його спадкоємців відповідно до законодавства України;

2) документ, який підтверджує право учасника або його спадкоємців на одноразову пенсійну виплату відповідно до законодавства України, пенсійного контракту, відповідно з яким робилися пенсійні внески на користь учасника, та цієї пенсійної схеми.

У разі порушення строку, визначеного абзацом третім пункту 6, адміністратор за власний рахунок сплачує отримувачу пенсійних виплат, що здійснюються одноразово, пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України в розрахунку на 1 день від суми, що підлягала виплаті, за кожний день прострочення платежу, у порядку, визначеному Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

 

7. Довічна пенсія, яка виплачується страховою організацією

 

Довічна пенсія виплачується учаснику виключно страховою організацією, яка обирається учасником після досягнення ним пенсійного віку, який визначається в його заяві про визначення пенсійного віку та виду пенсійної виплати.

Учасник, який по досягненню свого пенсійного віку виявив бажання отримувати довічну пенсію, укладає відповідний договору страхування з страховою організацією, обраною учасником.

Учасник письмово повідомляє адміністратора Фонду про обрану ним страхову організацію та подає йому письмову заяву встановленого зразка про перерахування до цієї

страхової організації належних йому коштів у сумі, що обліковується на його індивідуальному пенсійному рахунку на день настання пенсійного віку учасника, разом з копією укладеного договору страхування.

 

ПЕНСІЙНА СХЕМА

«ОСОБИСТА»

 

Пенсійна схема «Особиста» розроблена відповідно до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та інших нормативних актів з недержавного пенсійного забезпечення та є невід’ємним додатком Статуту Непідприємницького товариства «Відкритий недержавний пенсійний фонд «АРТА».

Пенсійна схема описує умови та порядок недержавного пенсійного забезпечення, що здійснюється Фондом.

У цій пенсійній схемі поняття використовуються в значеннях відповідно до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення».

Норми, викладені в пенсійні схемі є обов'язковими для виконання вкладником, учасником та адміністратором Фонду.

 

1. Умови та порядок участі у пенсійній схемі

 

Вкладниками за цією пенсійною схемою є учасники, які перераховують, пенсійні внески до Фонду за власні кошти на свою користь відповідно до умов пенсійної схеми та пенсійного контракту.

 

Вкладники за цією пенсійною схемою є учасниками Фонду.

 

ПЕНСІЙНА СХЕМА

«РОДИНА»

 

1. Умови та порядок участі у пенсійній схемі

 

Вкладниками за цією пенсійною схемою є фізичні особи, які перераховують, пенсійні внески до Фонду за власні кошти на користь учасника відповідно до умов пенсійної схеми та пенсійного контракту.

 

Вкладники за цією пенсійною схемою є подружжя, батьки діти.

Пенсійний контракт укладається адміністратором Фонду від імені Фонду з вкладником, який сплачує внески на користь учасника Фонду.

 

2. Порядок сплати пенсійних внесків

 

Пенсійні внески за цією схемою сплачуються вкладником Фонду, який є фізичною особою, у готівковій або безготівковій формі шляхом перерахування суми пенсійних внесків на рахунок Фонду у зберігача.

 

Сплата пенсійних внесків може здійснюватись один раз на місяць, один раз у квартал, один раз у півріччя або раз на рік. Періодичність сплати пенсійних внесків визначається вкладником у пенсійному контракті.

 

Сплачені пенсійні внески вкладника обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника, на користь якого здійснювалися ці внески.

 

3. Розмір пенсійних внесків

 

Вкладник Фонду самостійно визначає розмір пенсійних внесків та зазначає його у пенсійному контракті.

 

Радою Фонду може бути встановлений мінімальний розмір пенсійних внесків у розмірі 10 відсотків мінімальної заробітної плати у розрахунку на один місяць.

 

Максимальний розмір пенсійних внесків не обмежується.

 

Тривалість строку сплати пенсійних внесків на користь учасника визначається строком, починаючи з дня внесення першого пенсійного внеску до закінчення дії укладеного пенсійного контракту, за яким здійснювалися такі пенсійні внески.

 

Розмір та періодичність сплати пенсійних внесків можуть бути змінені за ініціативою вкладника Фонду шляхом внесення змін до пенсійного контракту.

 

4. Види та підстави пенсійних виплат

 

Пенсійні виплати здійснюються на користь учасника чи його спадкоємців у грошовій формі за рахунок грошових коштів, які накопичені у Фонді та обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника, за умови набуття права на недержавну (додаткову) пенсію відповідно до діючого законодавства України.

 

Фонд відповідно до законодавства здійснює такі види пенсійних виплат:

1) пенсія на визначений строк;

2) одноразова пенсійна виплата.

 

Підставами для здійснення Фондом пенсійних виплат може бути:

1) досягнення учасником пенсійного віку, визначеного ним у заяві про пенсійні виплати;

2) визнання учасника інвалідом;

3) медично підтверджений критичний стан здоров’я (онкозахворювання, інсульт тощо) учасника;

4) виїзд учасника на постійне проживання за межі України;

5) смерть учасника.

 

У разі смерті учасника пенсійна виплата здійснюється його спадкоємцям.

 

5. Пенсія на визначений строк

 

Пенсія на визначений строк розраховується виходячи із строку не менш як десять років від початку здійснення першої виплати.

 

У разі прийняття учасником рішення про виплату пенсії на визначений строк Фондом, учасник подає заяву адміністратору Фонду встановленого зразка, де вказує:

1) строк пенсійних виплат, протягом якого Фонд виплачує учаснику пенсію на визначений строк, але не менше ніж десять років;

2) періодичність пенсійних виплат;

3) форму отримання пенсійних виплат.

 

Заява на пенсійні виплати подається учасником адміністратору Фонду не пізніше ніж за два місяці до настання пенсійного віку, визначеного учасником.

 

При оформлені договору про виплату пенсії на визначений строк учасник зобов’язаний надати адміністратору такі документи:

1) паспорт чи інший документ, який підтверджує особу учасника, який має право на пенсійні виплати відповідно до законодавства України;

2) документ, який підтверджує право учасника на пенсійні виплати відповідно до законодавства України. 

 

Виплата пенсії на визначений строк починається не пізніше 45 робочих днів з дня досягнення учасником пенсійного віку, визначеного в його заяві.

 

Виплата пенсії на визначений строк може здійснюватися з такою періодичністю:

1) щомісячно;

2) щоквартально;

3) один раз на шість місяців;

4) щорічно.

 

Виплата пенсії на визначений строк здійснюється адміністратором Фонду в грошовій формі шляхом перерахування коштів на рахунок учасника у банку або поштовим переказом за бажанням учасника. Умови та періодичність виплати пенсії на визначений визначаються у договорі про виплату пенсії на визначений строк.

 

Учасник може змінити періодичність та форму здійснення пенсійних внесків, але не частіше, ніж один раз на рік. Про зміну періодичності та форми здійснення пенсійних внесків учасник повідомляє адміністратора Фонду за 30 днів до дати такої зміни.

 

За підсумками фінансового року Фонд щорічно проводить перерахунок розміру пенсії на визначений строк, що підлягає виплаті учаснику.

 

Розмір пенсійних виплат на визначений строк, що здійснюються Фондом, визначається з урахуванням:

1) пенсійних коштів, облікованих на індивідуальному пенсійному рахунку учасника, на день призначення пенсії на визначений строк;

2) величини інвестиційного прибутку (збитку), який отримується протягом строку виплати пенсії на визначений строк;

3) тривалості та періодичності пенсійних виплат, визначених учасником,

та розраховується за методикою, затвердженою Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг.

 

6. Одноразова пенсійна виплата

 

Одноразова пенсійна виплата може здійснюватися Фондом у разі:

1) медично підтвердженого критичного стану здоров’я (онкозахворювання, інсульт тощо) або настання інвалідності учасника;

2) коли сума належних учаснику пенсійних коштів на дату настання пенсійного віку учасника не досягає мінімального розміру пенсійних накопичень, встановлених Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України;

3) виїзду учасника на постійне місце проживання за межі України;

4) смерті учасника.

 

Пенсійна виплата, що здійснюється одноразово, визначається виходячи із суми пенсійних коштів, які обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника на день подання заяви на отримання такої виплати.

 

Пенсійна виплата, що здійснюється одноразово, провадиться одним платежем або декількома в залежності від бажання учасника визначеного у заяві та вимог чинного законодавства, протягом п’яти робочих днів після отримання відповідної заяви та таких документів:

1) паспорт чи інший документ, який посвідчує особу учасника або його спадкоємців відповідно до законодавства України;

2) документ, який підтверджує право учасника або його спадкоємців на одноразову пенсійну виплату відповідно до законодавства України, пенсійного контракту, відповідно з яким робилися пенсійні внески на користь учасника, та цієї пенсійної схеми.

У разі порушення строку, визначеного абзацом третім пункту 6, адміністратор за власний рахунок сплачує отримувачу пенсійних виплат, що здійснюються одноразово, пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України в розрахунку на 1 день від суми, що підлягала виплаті, за кожний день прострочення платежу, у порядку, визначеному Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

 

7. Довічна пенсія, яка виплачується страховою організацією

 

Довічна пенсія виплачується учаснику виключно страховою організацією, яка обирається учасником після досягнення ним пенсійного віку, який визначається в його заяві про визначення пенсійного віку та виду пенсійної виплати.

 

Учасник, який по досягненню свого пенсійного віку виявив бажання отримувати довічну пенсію, укладає відповідний договору страхування з страховою організацією, обраною учасником.

 

Учасник письмово повідомляє адміністратора Фонду про обрану ним страхову організацію та подає йому письмову заяву встановленого зразка про перерахування до цієї

страхової організації належних йому коштів у сумі, що обліковується на його індивідуальному пенсійному рахунку на день настання пенсійного віку учасника, разом з копією укладеного договору страхування.

 

Вкладники Фонду

 

    Юридичні особи

    Товариство з обмеженою відповідальністю "АРТА Інвестиційні Партнери”

    Товариство з обмеженою відповідальністю "АРТА Управління Активами"

    Товариство з обмеженою відповідальністю "АРТА Цінні Папери"

 

Умови участі у ВНПФ "АРТА"            

Для участі у ВНПФ "АРТА" потенційному вкладнику - юридичній особі необхідно здійснити наступні кроки:

 

прийняти рішення власником підприємства (органом, уповноваженим власником) щодо участі підприємства у ВНПФ "АРТА" як вкладника;

визначити умови участі окремих категорій працівників у недержавному пенсійному забезпеченні;

обрати одну чи декілька пенсійних схем, які буде використовувати вкладник для пенсійного забезпечення своїх працівників;

внести (у разі необхідності) відповідні зміни до колективного договору, укладеного адміністрацією підприємства і трудовим колективом;

укласти пенсійний контракт з ВНПФ "АРТА" в особі адміністратора;

здійснювати перерахування пенсійних внесків на користь своїх працівників на умовах та в терміни, визначені пенсійним контрактом.

 

Для участі у ВНПФ "АРТА" потенційному вкладнику - фізичній особі необхідно здійснити наступні кроки:

 

обрати пенсійну схему;

укласти пенсійний контракт з ВНПФ "АРТА";

здійснювати перерахування пенсійних внесків на свою користь або на користь членів сім'ї (першого ступеня споріднення) на умовах та в терміни, визначені пенсійним контрактом.

 

Якщо Ви зацікавились  пропозиціями щодо участі у відкритому пенсійному фонді "АРТА", звертайтеся до  консультантів за тел.: (8044)537-66-57, (8044) 490-70-26 або за електронними адресами info@acpo.com.ua

 

Показники діяльності фонду станом на 30.06.2012

Чиста вартість активів фонду (тис. грн.)

1 259,84

Чиста вартість одиниці пенсійних внесків (грн.)

1,1831

Кількість учасників фонду

906

Загальна сума пенсійних внесків (тис. грн.)

122,62

Загальна сума пенсійних виплат (тис. грн.)

124,57

 

Категория: НПФ | Добавил: Mother_Hobbit (2012-08-04)
Просмотров: 543 | Теги: открытый негосударственный Фонд Арт, негосударственная пенсия, пенсионный фонд | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]