Вы вошли как Гость
Группа "Гости"Приветствую Вас Гость!
Четверг, 2018-04-26, 6:36 AM
Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход | RSS

Категории раздела

НПФ [52]
Негосударственные пенсионные фонды
Страхование [9]
Негосударственное пенсионное страхование
Банки [1]
Банки и пенсии
Общие вопросы [15]

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Каталог статей

Главная » Статьи » Негосударственное пенсионное обеспечение » НПФ

ПНПФ "Пенсионный фонд химиков Украины"

Інформація про фонд        

        

"Професійний недержавний пенсійний фонд хіміків України" (далі - Фонд) - непідприємницьке товариство (неприбуткова організація), що створено та здійснює діяльність на підставі Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення. Учасниками цього фонду можуть бути будь-які юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність у галузях хімічної і нафтохімічної промисловості.

Фонд був заснований 25 лютого 2004 року в м. Київі рішенням засновників, до складу яких входили "Союз хіміків України" і "Профспілка працівників хімічнох та нафтохімічної галузей промисловості України".

Основною метою створення фонду є провадження діяльності з недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення коштів з метою подальшого їх інвестування для отримання доходу на користь учасників Фонду та здійснення пенсійних виплат для працівників хімічної та нафтохімічної галузях.

"Професійний недержавний пенсійний фонд хіміків України" зареєстрований 3 грудня 2004 року як фінансова установа (реєстраційний номер 12100612), про що видано свідоцтво про реєстрацію ПФ № 25.

Вкладниками Фонду можуть бути юридичні та фізичні особи які здійснюють господарську діяльність в хімічній та нафтохімічній галузях.

Обслуговування діяльності Фонду: Фонд обслуговують професійні учасники фінансового ринку, які мають значний досвід роботи з пенсійними та інвестиційними фондами:

Управління пенсійними активами - ТОВ "АРТА Управління Активами".

Адміністрування Фонду – ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку".

Зберігання активів Фонду – ПуАТ "СЕБ Банк".

ТОВ "АРТА Управління Активами" входить до складу групи компаній "АРТА", які спеціалізуються на наданні фінансових послуг на ринку цінних паперів України. Важливим напрямком роботи групи є надання послуг в сфері злиття та поглинання, приватизації, реструктуризації та стратегічного консультування. Крім того, команда компанії "АРТА" має великий досвід по керуванню боргом, як в публічному, так і в приватному секторі. Компанія отримала 15 липня 2010 року від ДКЦПРФР Ліцензію АВ № 534231 на право здійснення діяльності з управління активами ІСІ та НПФ.

ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку" (ліцензія Держфінпослуг АБ № 115988 від 14.08.2008 р.) - компанія, заснована в 2004 році компанією "Квазар-Мікро" - однією з найбільших ІТ-компаній, провідного розробника рішень та послуг в галузі інформаційних, комунікаційних та управлінських технологій. На сьогодні компанія є одним з не багатьох професійних адміністраторів НПФ, зосереджених виключно на діяльності з адміністрування. За результатами 2006 року Національним бізнес-рейтингом ТОВ "АЦПО" визнано лідером галузі в сфері недержавного пенсійного забезпечення.

ПуАТ "СЕБ Банк" (Ліцензія ДКЦПФР АВ № 470663 від 12 червня 2009 року на право здійснення депозитарної діяльності зберігача цінних паперів) - Група Skandinavska Enskilda Banken (SEB) є однією з найбільш впливових фінансових організацій Північної Європи, яка надає банківські послуги корпоративним клієнтам, компаніям і приватним особам у Скандинавії, країнах Балтії, в Польщі, Німеччині, Росії та Україні.

Реквізити          

 02002, Україна, м. Київ, вул. М. Раскової, 15

ЄДРПОУ 33107392

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ПФ № 25 від 03.12.2004 р. реєстраційний № 12100612.

Поточний рахунок № 2650418696 в ПуАТ "СЕБ Банк", м. Київ, МФО 300175

Засновники фонду      

"Союз хіміків України"


"Союз хіміків України" був створений у 1998 році підприємствами хімічної та нафтохімічної промисловості для активної участі в формуванні та реалізації соціальної та економічної політики держави з питань розвитку та ефективної роботи хімічного та нафтохімічного комплексу.

Мета роботи - представлення та захисту інтересів підприємств хімічної та нафтохімічної галузей в економічній, соціально-трудовій та інших сферах їх діяльності.

Основним напрямом діяльності "Союзу хіміків України" є співробітництво з державними органами влади, органами АР Крим та органами місцевого самоврядування, професійними профспілками, їх об`єднаннями, іншими організаціями найманої праці. З цією метою Союз проводить колективні переговори при укладанні генеральної, регіональних, галузевої угоди та підписує їх. Діяльність роботодавців у виконанні зобов`язань за цими угодами координуються Союзом.

Профспілка працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України

Профспілка хімнафтохімпрому України створена у 2000 р., яка об`єднує працівників хімічної, нафтохімічної, нафтопереробної, медичної, мікробіологічної промисловості, виробництва скла, підприємств із забезпечення нафтопродуктами та інших галузей.

Мета роботи - здійснення представництва та захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади, місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями та об`єднаннями, та об`єднаннями громадян.

Напрямами діяльності профспілки являються: ведення колективних переговорів, укладання галузевих угод, колективних договорів. Захист права членів профспілки на працю та її оплату. Внесення пропозицій суб`єктами права законодавчої ініціативи і відповідним органом державної влади про прийняття або внесення змін до законів та інших нормативно-правових актів, які стосуються соціально-трудової сфери.

Рада фонду     

 Голова Ради фонду – Голубов Олексій Григорович, Президент Об`єднання підприємств хімічної галузі "Союз хіміків України".

Секретар Ради фонду – Мицько Микола Васильович, Заступник Голови Центральної ради Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України.

Член Ради фонду – Бондік Віктор Анатолійович генеральний директор УДП "Укрхімтрансаміак"

Член Ради фонду – Гришечкін Володимир Вікторович виконавчий директор об`єднання підприємств хімічної галузі "Союз хіміків України".

Член Ради фонду – Мойсюк Василь Сільвесторович, Голова Центральної ради Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України.

Компанії, що обслуговують фонд      

Адміністратор фонду – ТОВ "Адміністратор пенсійного фонду "Центр персоніфікованого обліку"


Директор - Бурков Юрій Юрійович.

Договір про адміністрування пенсійного фонду № 1 від 02.03.2005 р.

Ліцензія на провадження діяльності з адміністрування пенсійних фондів серія АБ № 115988; видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг 14.08.2008 р.; діє з 07.02.2008 р., безстрокова.

Код ЄДРПОУ: 33193408

04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 40

Телефон: +380 (44) 537-66-57

Факс: +380 (44) 537-66-57

Електронна пошта: info@acpo.com.ua

 

Компанія з управління активами фонду – ТОВ "АРТА Управління Активами"


Генеральний директор – Кабальнов Гліб Олександрович.

Договір про управління активами пенсійного фонду № 2 від 15.01.2007 р.

Ліцензія на провадження діяльності з управління активами недержавних пенсійних фондів серія АВ № 534231, видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 15.07.2010 р., діє до 15.07.2015 р.

Код ЄДРПОУ: 33546842

Україна, 01001, Київ, пров. Музейний, 4

Телефон: +380 (44) 490-70-26

Факс: +380 (44) 490-70-27

Електронна пошта: research@arta-invest.com

 

Зберігач фонду –  ПуАТ " СЕБ Банк"


Голова правління – Коротін Олександр Олександрович.

Договір про обслуговування пенсійного фонду зберігачем № НПФ-1 від 26.08.2008 р.

Ліцензія на право здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльності по випуску та обігу цінних паперів; депозитарної діяльності зберігача цінних паперів серія АВ №470663 видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 12.06.2009р., діє до 19.10.2012 р.

Код ЄДРПОУ: 14351016

01004, м. Київ, вул.. Червоноармійська, 10

Телефон: +380 (44) 490-05-64

Факс: +380 (44) 490-05-01

Електронна пошта:  seb@seb.ua

Пенсійні схеми             

 Пенсійна схема № 1

Пенсійна схема з встановленим розміром внесків вкладника -юридичної особи.

Пенсійна схема № 2

Пенсійна схема з встановленим розміром пенсійних внесків вкладника - фізичної особи.

Вкладники Фонду       

Юридичні особи

Умови участі у " Пенсійний фонд хіміків України "  

 Для участі у "Професійному недержавному пенсійному фонді хіміків України" потенційному вкладнику - юридичній особі необхідно здійснити наступні кроки:

прийняти рішення власником підприємства (органом, уповноваженим власником) щодо участі підприємства у ППФ "Хіміків України" як вкладника;

визначити умови участі окремих категорій працівників у недержавному пенсійному забезпеченні;

обрати одну чи декілька пенсійних схем, які буде використовувати вкладник для пенсійного забезпечення своїх працівників;

внести (у разі необхідності) відповідні зміни до колективного договору, укладеного адміністрацією підприємства і трудовим колективом;

укласти пенсійний контракт з ППФ "Хіміків України" в особі адміністратора;

здійснювати перерахування пенсійних внесків на користь своїх працівників на умовах та в терміни, визначені пенсійним контрактом.

Для участі у "Професійному недержавному пенсійному фонді хіміків України" потенційному вкладнику - фізичній особі необхідно здійснити наступні кроки:

бути пов`язаним за родом своєї професійної діяльності в галузях хімічної та нафтохімічної промисловості, медичній та мікробіологічній, нафтопереробній промисловості та системі нафтопепродуктозабезпечення;

обрати пенсійну схему;

укласти пенсійний контракт з "Пенсійним фондом хіміків України";

здійснювати перерахування пенсійних внесків на свою користь або на користь членів сім'ї (першого ступеня споріднення) на умовах та в терміни, визначені пенсійним контрактом.

Якщо Ви зацікавились пропозиціями щодо участі у "Пенсійному фонді хіміків України", звертайтеся до консультантів за тел.: (8044) 537-66-57, або за електронною адресою info@acpo.com.ua

Категория: НПФ | Добавил: Mother_Hobbit (2012-07-27)
Просмотров: 628 | Теги: нпф, профессиональный фонд, негосударственная пенсия, союз химиков Украины | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]